سخن پیامبران :  

تبلیغات

کد خبر : 13124

ارایه خدمات رایگان از سوی کار آفرین بر تر به کادر پزشکی و درمانی کشورمان
زمان نیوز: یک کار آفرین برتر در این روزهای سخت کرونایی ؛ به کادر درمانی کشورمان خدمات آرایشی و پیرایشی به صورت رایگان ارایه می دهد.

لی لی رضایی ؛همان کار آفرینی است که پس از اتمام دوره تحصیلات خود در رشته گرافیک شاخه مینیاتوری با کسب تجربه و آموزش به حرفه آرایشگری روی آورد؛وی که در عرصه کار خیر جمعی همیشه پیش قدم بوده و از اقشار آسیب پذیر اجتماع به وسع خود دستگیری کرده است؛ این بار نیز به میدان آمده تا با ارایه خدمات پیرایشی و آرایشی لبخندی هر چند کوچک به لبان کادر پزشکی کشورمان بنشاند .

وی؛ در یادداشتی می نویسد : در تمام این روزهای سختی که گذراندیم و هنوز هم تمام نشده است که سخت ترین روزهایش نصیب فرشتگانی شد که جانشان برای نجات ما به خطر انداختند ، در زمانی مادر خانه قرنطینه بودیم ،آ نها دربیمارستان هایی که منبع خطر ویروس کرونا بود قرنطینه شده بودند. در همه لحظه هایی که همه ما استرس سلامتی خانواده و عزیزانمان را داشتیم و برای تمام شدن‌ روزهای سخت لحظه شماری می کردیم و برای تموم شدن این شرایط می جنگیم همه جملات گفته و ناگفته ای که در ذهن داریم تا در آینده از این روزها صحبت کنیم به نظر گفتن چه جمله ای میتواند انرژی بخش برای پزشکان ، پرستاران ، و کادرهای درمان عزیز کشورمان باشد.

رضایی؛ ادامه می دهد : چه جمله ای میتواند لحظه ای خستگی از تن این فرشته های زمینی بیرون کنده و یک لبخند قشنگ روی لبانشان بنشاند.

این کار آفرین بر تر ؛در آخر به آسمانی شدن عزیزانمان در این دوران سخت اشاره می کند و با تسلیت گفتن و آرزوی سلامتی برای پرستاران ، پزشک و کادرهای درمان می گوید : تیم بزرگ لی لی رضایی تک تک این روزها که گذشت و در حال گذشتن است را مدیون زحمات بی وقفه شما عزیزان می داند ؛ دوستتان داریم فرشتگان زمینی.
ارایه خدمات رایگان از سوی کار آفرین بر تر به کادر پزشکی و درمانی کشورمان
ارایه خدمات رایگان از سوی کار آفرین بر تر به کادر پزشکی و درمانی کشورمان
چاپ این صفحه
لینک ها