پایگاه خبری زمان
کد خبر : 12785
در برنامه تاریخ شفاهی ایران صدا مطرح شد:
ناگفته های محمد هاشمی از ریاست بر صدا و سیما تا مجمع تشخیص مصلحت نظام
محمد هاشمی ضمن حضور در استودیو ایران صدا به بیان خاطرات و ناگفته هایی از زندگی سیاسی خود و مرحوم هاشمی رفسنجانی در قبل از سال 57، ابتدای انقلاب و سایر دوران مسئولیتی و مدیریتی خود پرداخت.

محمد هاشمی علاوه بر نقل خاطراتی از دوران مسئولیت خود و فعالیت ها و اقدامات انجام شده در زمان مدیریت وی بر سازمان صدا و سیما، حواشی و همچنین حیات سیاسی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی سخن گفت.
محمد هاشمی سمت هایی از قبیل معاون اجرایی رئیس جمهور، معاون سیاسی نخست وزیر، قائم مقام وزیر امور خارجه، ریاست سازمان صدا و سیما و عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام را در کارنامه خود دارد. وی ضمن بیان آنچه بر انقلاب مردم مسلمان ایران در این سالها گذشته است توصیه هایی را نیز در مورد نحوه اجرای گام دوم انقلاب بیان نمود.
ویژه برنامه گام دوم، برنامه گفتگو محوری است که توسط حسن شمشمادی اجرا می شود و در هر قسمت میزبان یکی از شخصیت های برجسته کشور با هدف بیان تاریخ شفاهی و زندگی شخصی و سیاسی میهمانان تولید و در چند بخش بر روی پایگاه تاریخ شفاهی ایران صدا قرار می گیرد.
علاقه‌مندان برای شنیدن این گفتگو می‌توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانیiranseda.ir به صورت رایگان دریافت کنند.