سخن پیامبران :  

تبلیغات

کد خبر : 211
مدير عامل بانك ملت خبر داد
تهاتربدهي 1.5 ميليارد دلاري دولت به بانك ملت
پرس آنلاین:مديرعامل بانك ملت از تهاتر بدهي 1.5 ميليارد دلاري دولت به اين بانك خبر داد و گفت:تهاتر مطالبات معوق انباشته شده دولت از محل مانده تسهيلات اعطايي حساب ذخيره ارزي و واگذاري سهام قابل عرضه در بورس صورت گرفته است.

    به گزارش پرس آننلاین:علی ديواندري دوشنبه در مراسم رونمايي از خدمات جديد بانك ملت با اشاره به خصوصي سازي اين بانك در دو سال و نيم گذشته و نخستين بانكي كه سهام خود را در بورس واگذار كرد، گفت: اين مهم منجر به شتاب بخشيدن به خصوصي سازي در كشور و ورود ساير نهادهاي پولي مشمول اصل 44 به بورس شد.
مديرعامل بانك ملت درآمد هر سهم ( EPS ) بانك در سال مالي 1389 را معادل 387ريال اعلام كرد و گفت: پيش بيني مي شود اين ميزان براي سال مالي 1390 حدود 350 ريال باشد.
به گفته ي ديواندري مطالبات معوق بانك ملت سال گذشته روند كاهشي داشت،به طوري كه نسبت مطالبات معوق به كل تسهيلات پرداختي از 17 درصد به 10 درصد در پايان سال گذشته رسيد.
ديواندري رشد سپرده هاي بانك ملت در سال گذشته را معادل 30 درصد ذكر كرد و با اشاره به برنامه افزايش سرمايه بانك از يك هزار و 310 ميليارد تومان به دو هزار ميليارد تومان، اظهار داشت: تاكنون 300 ميليارد تومان به سرمايه بانك ملت اضافه شده و قرار است مبلغ 400 ميليارد تومان ديگر هم بر اين ميزان افزوده شود.
همچنین لگزايي ،معاون توسعه و فناوري بانك ملت، در ادامه اين مراسم از راه اندازي 'سامانه مدت'، طراحي خدمت ارزش افزوده جديد بر روي كارتخوان هاي اين بانك خبر داد و گفت: طرح توسعه 'حساب جاري الكترونيك ' و 'خدمت پرداخت حقوق ملت' از ديگر خدمات جديد است.
به گفته ي وي، براساس خدمت پرداخت حقوق ملت، شركتهاي كوچك و متوسط كه تا 50 نفر نيروي انساني و از 51 تا 500 نفر حقوق بگير دارند، مي توانند براي تامين سرمايه در گردش مورد نياز پرداخت حقوق شركت تا 80 درصد براي رفع مشكل خود، استفاده كنند. 
 


تهاتربدهي 1.5 ميليارد دلاري دولت به بانك ملت
تهاتربدهي 1.5 ميليارد دلاري دولت به بانك ملت
چاپ این صفحه
لینک ها