سخن پیامبران :  

تبلیغات

کد خبر : 13223

نخستین همایش ملی دانشجویی عقیق علم آغاز به کار کرد
نخستین همایش ملی دانشجویی عقیق علم به همت دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف آغاز به کار کرد.

نخستین همایش ملی دانشجویی عقیق علم به همت دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف آغاز به کار کرد.
عقیق علم همایشی دانشجویی با محوریت بررسی رابطه علم و فناوری با گفتمان مقاومت است و هسته مرکزی آن متشکل از دانشجویان دغدغه مندی است که در فضای علم و فناوری به دنبال ارتباط و الگویی میان علم و نظریه‌ی مقاومت هستند.
همایش عقیق علم به دو محور اصلی "جایگاه علم و فناوری بومی در مکتب حاج قاسم" و "علم مقتدر، آرمان مکتب حاج قاسم" می پردازد.
نقش علم و فناوری در خنثی‌سازی تحریم ها، بررسی نسبت علم ‌و فناوری با امنیت ملی، تبیین ابعاد «علم مقاومت‌محور» و واکاوی جایگاه «علم ‌و فناوری» در نظام حکمرانی کشور از جمله عناوین موضوعات تهیه آثار در بخش نخست و رستاخیز علمی، مسئولیت پذیری؛ راهکار نهایی، رزمنده‌ی بدون مرز، دانشمند بدون مرز و تحقق «ما می‌توانیم» در مکتب مقاومت موضوعات تهیه آثار در دومین بخش از محور ها هستند.
به نقل از روابط عمومی همایش عقیق علم، علاقه مندان جهت ثبت نام در این همایش تا 23 اسفند ماه می توانند با مراجعه به سایت همایش به نشانی http://AgtSci.ir اقدام به ثبت نام کنند و آثار خود را در قالب های مقاله، یادداشت، تجربه نگاری و گزارش، و حداکثر تا تاریخ 20 فروردین 1400 به دبیرخانه همایش ارسال کنند.
شایان ذکر است این رویداد به میزبانی جمعی از کانون ها و تشکل های دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف از جمله بسیج دانشجویی، هیات الزهراء (س)، کانون قرآن و عترت، کانون مهدویت میثاق، انجمن اسلامی مستقل، کنگره شهدا و هیات منتظران موعود در فروردین ماه سال 1400 برگزار می شود.
نخستین همایش ملی دانشجویی عقیق علم  آغاز به کار کرد
نخستین همایش ملی دانشجویی عقیق علم  آغاز به کار کرد
چاپ این صفحه
لینک ها