سخن پیامبران :  

تبلیغات

کد خبر : 13169

همراه با ایران صدا در مناسبت های پیش رو در ماه ربیع الاول
ایران صدا در مناسبت های مختلف در ماه ربیع برنامه های ویژه و متنوعی را برای مخاطبان خود در نظر گرفته است. به گزارش روابط عمومی ایران صدا و چند رسانه ای رادیو؛ به مناسبت فرار رسیدن ماه ربیع ایران صدا برنامه های جذاب و شنیدنی را برای مخاطبان خود تهیه و تولید نموده اند.

ایران صدا در مناسبت های مختلف در ماه ربیع برنامه های ویژه و متنوعی را برای مخاطبان خود در نظر گرفته است.
به گزارش روابط عمومی ایران صدا و چند رسانه ای رادیو؛ به مناسبت فرار رسیدن ماه ربیع ایران صدا برنامه های جذاب و شنیدنی را برای مخاطبان خود تهیه و تولید نموده اند.

پایگاه کتاب گویا
این پایگاه، کتاب گویای انسان 250 ساله را که مجموعه سخنرانی های مقام معظم رهبری است منتشر نموده است.ایشان در این کتاب عمر 11 تن از امامان معصوم را یک انسان 250 ساله می دانند که در وهله اول باعث ساختن یک جامعه اسلامی و در مرحله بعدی باعث ساخت یک انسان متعالی و کامل می شود را توصیف می کنند.
پایگاه کتاب گویای ایران صدا همچنین داستان زندگی پیامبر اسلام پیش از تولد تا بعد از رحلت ایشان را در قالب مجموعه فاخر از سرزمین نور با هنرمندی جمعی از گویندگان و دوبلورهای پیشکسوت صدا و سیما منتشر نموده است.

پایگاه کودک
این پایگاه سه ویژه برنامه با استفاده از شخصیت های دوست داشتنی و پرطرفدار کودکان را برای مناسبت های پیش رو آماده نموده است.
نمایش شنل قرمزی و کرونا که به موضوع سلامت و نحوه پیشگیری از کرونا می پردازد را با هنرمندی ساناز سماواتی و جمعی دیگر از بازیگران صدا و سیما تهیه و منتشر نموده است. همچنین این پایگاه نمایش ویژه چوبی شرور در سیاره سبز را که مسایل محیط زیستی و حفظ جنگل ها و طبیعات می پردازد را به تهیه کنندگی هومن حسین نژاد تولید کرده است. ماجرای سحرآمیز حسنی نیز نام نمایش دیگری است که این پایگاه به مناسبت ایام پیش رو آماده و منتشر نموده است.هر سه ویژه برنامه پایگاه کودک ایران صدا توسط بازیگران و هنرمندان مشهور و محبوب صداوسیما تهیه شده است که شنیدن این کتاب ها را برای کودکان جذابتر و دلنشین تر می نماید.
پایگاه موسیقی
پایگاه موسیقی ایران صدا یک پادکست ویژه را به مناسبت هفته وحدت تهیه و منتشر خواهد کرد. این پایگاه همچنین به مناسبت میلاد امام زمان(عج) و 13 آبان نیز پادکست های مختلف و متنوعی را با حال و هوای هر کدام تولید خواهد کرد.
پایگاه مداحی
پایگاه مداحی و نغمه های ایران صدا در مناسبت های پیش رو در ماه ربیع الاول مدایح متنوع و زیبایی را در رثای امام حسن عسگری(ع) و همچنین دسترسی به دعای فرج و قطعات تواشیح و آوازهای عرفانی همزمان با آغاز ولایت امام زمان(عج) و در هفته وحدت نیز بارگذاری مدایح مختلف در ثنای حضرت رسول و ابتهالاتی در مدح پیامبر اکرم(ص)و زیارت حضرت رسول از بعید با مداحی دعاخوانان مختلف و قطعاتی را نیز به مناسبت ولادت امام جعفر صادق(ع) را نیز تهیه و منتشر نموده است.

پایگاه سخنرانی
این پایگاه سخنرانیهای مربوط به سیره و زندگانی پیامبر(ص) و امام صادق(ع)، شرح احادیثی از ایشان، وظایف ما نسبت به پیامبر از خطبایی چون آیت الله میرباقری، آیت الله نظری منفرد، دکتر رفیعی، شهید مطهری، استاد حسینی قمی و فرحزاد را بارگذاری نموده است.
همراه با ایران صدا در مناسبت های پیش رو در ماه ربیع الاول
همراه با ایران صدا در مناسبت های پیش رو در ماه ربیع الاول
چاپ این صفحه
لینک ها