سخن پیامبران :  

تبلیغات

کد خبر : 13021

دکتر ضرغام فولادوند با صدور اطلاعیه‌ای درگذشت خانم فاطمه رهبر را تسلیت گفتند
دکتر ضرغام فولادوند معاون اقوام و مذاهب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای درگذشت خانم فاطمه رهبر را تسلیت گفتند.


متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:
انالله و انا الیه راجعون
خبر درگذشت سرکار خانم فاطمه رهبر در اثر ابتلا به بیماری کرونا، خبر تلخ و ناگواری است. ایشان از بانوان خدوم، انقلابی، ولایت‌مدار و متعهد جمهوری اسلامی بودند که در هر کسوت و مسئولیتی که حضور داشتند خدمت قابل توجه و گرانقدری ارائه دادند.فعالیت‌های ارزندۀ ایشان در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و محرومیت‌زدایی به ویژه در ایام سه دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی، از ایشان چهره‌ای تاثیرگذار ساخته بود که همواره مجدّانه در خدمت به نظام اسلامی و ملت شریف ایران می کوشید.
در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی نیز حسب شایستگی در لیست وحدت وارد شدند و توانستند با کسب رأی بالا از مردم شریف حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر منتخب حضور در مجلس شورای اسلامی شوند که این نشان از سابقه خدمتگزاری ایشان دارد.
فقدان این بانوی مؤمن و متخصص برای جامعه بانوان انقلابی بسیار سنگین خواهد بود و دعا می‌کنیم که ایشان با حضرت زهرا(س) محشور شوند و رحمت و غفران الهی را برای ایشان مسئلت داریم.
در آخر معاونت اقوام و مذاهب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی این ضایعه را به مردم شریف ایران، جامعه بانوان، خانواده محترم ایشان و همه خدمتگزاران جمهوری اسلامی ایران تسلیت عرض می‌کنیم.


معاون اقدام و مذاهب ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی و رئیس شورای اقوام و مذاهب کشور
دکتر ضرغام فولادوند با صدور اطلاعیه‌ای درگذشت خانم فاطمه رهبر را  تسلیت گفتند
دکتر ضرغام فولادوند با صدور اطلاعیه‌ای درگذشت خانم فاطمه رهبر را  تسلیت گفتند
چاپ این صفحه
لینک ها