سخن پیامبران :  

تبلیغات
  اطلاعيه مهم روابط عمومي بيمه مركزي در خصوص حق بيمه شخص ثالث سال ١٣٩٩
  پرستاران و پزشکان خسته‌اند؛ #چهارشنبه_سوری امسال را تعطیل کنیم!
   برای ایجاد ارزش افزوده از پسماندهای بیمارستانی رویداد بازگشت سبز برگزار می‌شود
  افزایش نرخ اونس جهانی طلا، به گرانی طلا و سکه دامن زد
  بازدهی سهام فارس به ۱۲۸ درصد رسید/ تحقق ۱۰۳ درصد برنامه تولید خلیج فارس تا پایان ۹۸/ افزایش سرمایه ۵۷درصدی ‏صنایع پتروشیمی خلیج فارس در مجمع عمومی فوق العاده تصویب شد/ همه بدهی‌های خلیج فارس به شرکت ملی صنایع ‏پتروشیمی تعیین تکلیف می‌شود
   دبیر کل محترم مجمع خیرین سلامت کشور درگذشت عضو محترمه شورای مشارکت‌های مردمی زنان استان سیستان بلوچستان را تسلیت گفت
  همراه اول تماس ۶۰ هزار بهورز را رایگان کرد
  ٣٠ دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه به مناسبت روز پدر
  به نام‌ خداوند یکتا و رحمان و رحیم
  دکتر ضرغام فولادوند با صدور اطلاعیه‌ای درگذشت خانم فاطمه رهبر را تسلیت گفتند

کد خبر : 13003

مجوز یک واحد نظارتی استاندارد باطل شد
رئیس سازمان استاندارد گفت: در یکسال اخیر نظارت بر 183 واحد استاندارد در استان های مختلف را انجام داده ایم که یک پروانه باطل، 9 پروانه تمدید نشد و به 38 واحد تذکر داده شده و 10 واحد نیز تعلیق شده است.

رئیس سازمان استاندارد در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن اشاره به اینکه در سال های اخیر بیشتر به وظایف نظارتی و فرابخشی پرداخته ایم، گفت: در حال حاضر طبق ماده 3 سایر دستگاه های اجرایی را برای تعیین استاندارهای تخصصی فراخوانده ایم و رویکرد خود را به سمت کیفیت استاندارد تغییر داده ایم.

نیره پیروز بخت با بیان اینکه بازنگری نسبت به 100 استاندارد کالای استراتژیک را در حال انجام داریم، افزود: برای نمونه بازنگری استاندارد گندم، برنج، خوراک دام و...در مراحل پایانی است.

او با تاکید بر اینکه 80 هزار نازل بنزین را تاکنون از سراسر کشور انجام داده ایم که بیش از هزار مورد مشکل داشت که به وزارت اعلام شده، افزود: 185 هزار دستگاه ترازو را بازرسی کردیم که بیش از 2 هزار مورد باید اصلاح شود.

او با تاکید بر اینکه به دنبال کاهش ماندگاری و رسوب کالا در گمرک بوده ایم، اظهار کرد: در یکسال اخیر نظارت بر 183 واحد استاندارد در استان های مختلف را انجام داده ایم که یک پروانه باطل، 9 پروانه تمدید نشد و به 38 واحد تذکر داده شده و 10 واحد نیز تعلیق شده است.

او با تاکید بر اینکه پارامترهای بنزین مناسب است، اظهار کرد: در حال حاضر اکتان بنزین سوپر در فصل گرم 94، بنزین یورو 4 حدود 92 و برای بنزین معمولی 88 بود که با توجه به اینکه استاندارد 91 است تنها امتحان بنزین معمولی زیر استاندارد است.

پیروز بخت درباره بنزین فصل سرد تصریح کرد: اکتان و اروماتیک بنزین این فصل بوده و بنزن بنزین یورو 4 که استاندارد آن یک هست حدود 48 صدم بوده که مشکل خاصی نیست.
مجوز یک واحد نظارتی استاندارد باطل شد
مجوز یک واحد نظارتی استاندارد باطل شد
چاپ این صفحه
لینک ها