سخن پیامبران :  

تبلیغات

کد خبر : 12497

فروش اینترنتی کتاب‌های زیباسازی در سال 98
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی گفت: از فروش اینترنتی کتاب‌های زیباسازی در سال 98 خبر داد.

بهروز فتحی معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی در مراسم رونمایی از کتاب‌های منتشر شده این سازمان گفت: تلاش بسیاری کردیم تا در تقویم ملی این روز را به عنوان روز زیباسازی ثبت کنیم و قرار است در تقویم استانی 21 اسفند روز زیباسازی قرار گیرد.

فتحی با بیان اینکه 300 عنوان کتاب با موضوعات مختلف در زمینه زیباسازی منتشر شده است، گفت: تقریباً 66 عنوان انتشاراتی در سال جدید داشته‌ایم.

به گفته معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی، 35 عنوان کتاب وارد چرخه توزیع شده و قابل بهره‌برداری عموم است، برخی از کتاب‌ها هم به صورت دیجیتال منتشر شده است.

فتحی اضافه کرد: 14 عنوان کتاب نفیس منتشر شده و همچنین بیش از 50 عنوان کتاب تخصصی و دانشگاهی، 20 عنوان کتاب دو زبانه، 53 عنوان دانش زیباسازی و ... منتشر شده است.

وی با بیان اینکه با چند ناشر معتبر در خصوص توزیع کتاب‌ها قرارداد بسته‌ایم گفت: همچنین با سایت‌ها و پایگاه فروش اینترنتی کتاب هم تفاهم‌نامه بسته شده است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمان زیباسازی تأکید کرد: برای سال آینده در خصوص تجدید چاپ کتاب‌های کمیابی که حق رایت آن در اختیار سازمان است اقداماتی صورت گرفته است.
فروش اینترنتی کتاب‌های زیباسازی در سال 98
فروش اینترنتی کتاب‌های زیباسازی در سال 98
چاپ این صفحه
لینک ها