سخن پیامبران :  

تبلیغات


کد خبر : 12178
توسط دانشگاه شهید بهشتی؛
هشتمین کنفرانس بین المللی آکوستیک و ارتعاشات ایران برگزار می شود
هشتمین کنفرانس بین المللی آکوستیک و ارتعاشات ۱۳ و ۱۴ آذرماه توسط دانشکده مهندسی مکانیک و انرژی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

شده است.

یونسیان با اشاره به برگزیده شدن ویژگی های محقق برتر افزود: محقق برتر باید در رشته آکوستیک و ارتعاشات در زمینه‌های علمی و پژوهشی، ارائه مقالات و کتب ، تربیت دانشجو در مقطع دکتری و پروژه‌های صنعتی سابقه درخشانی داشته باشد.

وی در خصوص پایان نامه‌ی برتر در این کنفرانس تصریح کرد: طی دو سال اخیر فراخوانی با عنوان صدا و ارتعاشات داده می‌شود و هرسال 100 پایان نامه در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری باتوجه به رویکرد هر مقطع (جنبه نوآوری و کاربردی بودن) جایزه پایان نامه برتر اهدا می‌گردد.

رئیس انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران بخش مسابقات دانشجویی این کنفرانس را بسیار جذاب دانست و گفت: مسابقه دانشجویی این کنفرانس بسیار جذاب است و هرساله استقبال زیادی توسط دانشجویان از آن می‌شود، مسابقه در زمینه ساخت (ابزار اندازه گیری ارتعاشات) است که دانشجویان باید دستگاهی را جهت اندازه گیری ارتعاشات طراحی کنند و هر دستگاهی که ارتعاشات را به طور دقیق‌تر اندازه گیری کند برگزیده خواهد شد.

وی در ادامه بیان کرد: دانشجویان در همه مقاطع تحصیلی اعمم از کارشناسی کارشناسی ارشد و دکتری می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

یونسیان در خصوص مهمانان این کنفرانس گفت: معمولا مهمانان این کنفرانس اساتید برجسته خارج از کشور یا اساتیدی که در صنعت مشغول فعالیت اند و البته رئیس دانشگاه میزبان ، حضور دارد.

رئیس انجمن اکوستیک و ارتعاشات ضمن دعوت از متخصصین این رشته در کنفرانس گفت: رشته اکوستیک و ارتعاشات باید در حوزه‌های صنعت و توسعه شهری توسعه پیدا کند زیرا بعد از آلودگی هوا، آلودگی صوتی از معظلات جوامع شهری است.

کنفرانس بین المللی اکوستیک و ارتعاشات 13 و 14 آذر ماه در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشکده مهندسی مکانیک و انرژی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود .
هشتمین کنفرانس بین المللی آکوستیک و ارتعاشات ایران برگزار می شود
هشتمین کنفرانس بین المللی آکوستیک و ارتعاشات ایران برگزار می شود
چاپ این صفحه
لینک ها