سخن پیامبران :  

تبلیغات


کد خبر : 12066
با حضور نظار قانونی صورت گرفت
برندگان چهلمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک سپه مشخص شدند
پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: با برگزاری مراسم چهلمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سپه با حضور نظار قانونی برندگان آن مشخص شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: در این مراسم که با حضور نمایندگان از دادستانی کل کشور، بانک مرکزی ج.ا.ا و وزارت امور اقتصادی و دارایی و عضو هیئت مدیره و جمعی از مدیران بانک برگزار شد، برندگان خوش شانس چهلمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سپه مشخص شدند.
بنابر این گزارش، تعداد کل جوایز این دوره از قرعه کشی حسابها 408 هزار و 537 فقره بود که 194 جایزه آن مربوط به کمک هزینه خرید مسکن (هر کدام به مبلغ یک میلیارد ریال ) ، 394 جایزه کمک هزینه خرید خودروی ایرانی ( هر کدام به مبلغ 250 میلیون ریال) و 407 هزار و 949 جایزه کمک هزینه خرید صنایع دستی ( هر کدام به مبلغ یک میلیون ریال) بود.
بر اساس این گزارش تعداد کل حساب های حائز شرایط قرعه کشی 3میلیون و 279 هزار و 892 فقره بوده اند.
این قرعه کشی بر مبنای تراکنش های حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سپه از پایان شهریور ماه سال96 تا پایان شهریور ماه سال 97 بوده و شرایط اعطای جایزه به برندگان، دارا بودن حداقل مبلغ 200 هزار ریال است.
اسامی برندگان چهلمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز ، متعاقباً از طریق سایت بانک سپه اعلام خواهد شد.

**بازدید سفیر و رئیس خانه حراج تمبر و سکه نیوزیلند از موزه بانک سپه
پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه: همیش مک مستر سفیر نیوزیلند در ایران و دیوید گالت رئیس خانه حراج تمبر و سکه نیوزیلند از موزه بانک سپه بازدید کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه؛ سفیر نیوزیلند که برای سومین بار از موزه بانک سپه دیدن می‌کند با همراهی دیوید گالت رئیس خانه حراج تمبر و سکه نیوزیلند و همسر وی از موزه بانک سپه بازدید کردند.
بر اساس این گزارش همیش مک مستر سفیر نیوزیلند در ایران از سکه شناسان سکه‌های اروپایی و مؤلف مقالات متعدد درزمینهٔ سکه‌شناسی است.
برندگان چهلمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک سپه مشخص شدند
برندگان چهلمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک سپه مشخص شدند
چاپ این صفحه
لینک ها