سخن پیامبران :  

تبلیغاتکد خبر : 11809

شادی و نشاط شهروندان درحیات شبانه شهر
مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس: برنامه حیات شبانه شهردرادامه فعالیت های شبانه موزه است که با برنامه های فرهنگی، تفریحی مطلوب و امن برای خانواده ها ترتیب یافته که شادی، نشاط و آرامش شهروندان را در پی دارد و می تواند مدل و الگویی بسیار مناسب و مطلوب از فعالیت های فرهنگی، هنری و تفریحی در فضای امروز جامعه و خصوصا کلان شهرها باشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس؛ جعفری مدیرعامل موزه انقلاب در مراسم افتتاح برنامه های حیات شبانه شهر که شنبه شب با حضور مهدی سیف رییس ستاد گردشگری شهرداری تهران، حسن خلیل آبادی، حجت نظری اعضای شورای اسلامی شهر تهران و تنی چند از مسولان و مدیران شهری در محل مقبره الشهداء موزه دفاع مقدس برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق خاطر نشان کرد: خوشبختانه با همکاری ستاد گردشگری شهرداری تهران و استفاده از امکانات و ظرفیت های موجود در موزه برنامه های مختلف فرهنگی، هنری و تفریحی مناسبی برای گسترش نشاط اجتماعی شهروندان با عنوان حیات شبانه شهر تدارک دیده ایم که امشب و با حضور شما دوستان به شکل رسمی آغاز به کار می کند.

وی ادامه داد: با توجه به رویکرد و نگرش جدید موزه برای جذب بیشتر گردشگران داخلی و خارجی و به دلایل مختلف، تغییر در ساعت و زمانبندی فعالیت های موزه در دستور کار قرارگرفت.

جعفری یادآوری کرد: با وجود مشکلات روزمره شهروندان تهرانی و امکان بهره مندی کمی که برای استفاده هر چه بیشتر و بهتر شهروندان وجود دارد، توسعه برنامه ها و فعالیت های موزه و به طور مشخص برای اولین بار در ایران و حتی در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا، فعالیت های شبانه موزه از ساعت 5 عصر تا 10 شب به طور رسمی آغاز شد. بر همین اساس و با توجه به ظرفیت های مطلوب ایجاد شده شاهد افزایش محسوس علاقه مندان وگردشگران داخلی و خارجی هستیم؛ که راه اندازی برنامه های فرهنگی تفریحی حیات شبانه شهر نیز در همین راستا برنامه ریزی شده است.

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با اشاره به همکاری مشترک دربرنامه های تهرانگردی و استفاده بهینه از ظرفیت های موزه تصریح کرد: برنامه حیات شبانه شهر در ادامه فعالیت های شبانه موزه است که با برنامه های فرهنگی، تفریحی مطلوب و امن برای خانواده ها ترتیب یافته که شادی، نشاط و آرامش شهروندان را در پی دارد.

جعفری در پایان حیات شبانه شهر را مدل و الگویی بسیار مناسب و مطلوبی از فعالیت های فرهنگی، هنری و تفریحی در فضای امروز جامعه و خصوصا کلان شهرها دانست و افزود: بدون شک با مدیریت و برنامه ریزی صحیح می توان برنامه های گوناگونی همچون حیات شبانه شهر برای ایجاد و گسترش فضای شاد و پر نشاط در سطح جامعه و شهرترتیب داد.


شادی و نشاط شهروندان درحیات شبانه شهر
شادی و نشاط شهروندان درحیات شبانه شهر
چاپ این صفحه
لینک ها