سخن پیامبران :  

تبلیغات


کد خبر : 11416

خدمت رسانی به۶۰ هزار خودرو در راه مانده
مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) از کاهش میانگین مدت زمان انتظار امداد و خدمات خودرویی به ۲۴/۵ دقیقه در طرح خدمات نوروزی ۱۳۹۷ خبر داد.

مدیرعامل ایساکو ظهر امروز در نشست خبری در خصوص عملکرد این شرکت در ایام نوروز گفت: در طرح امداد و خدمات نوروزی ۱۳۹۷ میزان خدمات ارائه شده به شهروندان نسبت به مدت مشابه سال گذشته معادل ۲۰ درصد افزایش داشت.

رضا حسینی افزود:در زمان اجرای طرح نوروزی نزدیک به ۶۰ هزار خدمات امدادی به خودروهای در راه مانده صورت گرفت که میانگین انتظار هر خودرو ۲۴ دقیقه بود.

مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) ادامه داد: در طرح خدمات نوروزی ۱۳۹۷ تعداد ۷۸ هزار دستگاه خودرو در شبکه خدمات پس از فروش در سراسر کشور پذیرش شده و خدمات به آنها ارائه شد.

حسینی افزود: بیشترین میزان پذیرش و تامین خودرو در شبکه نمایندگی‌ها در ایام نوروز به ترتیب مربوط به کلانشهرهای تهران، شیراز، تبریز و اهواز بوده است.

وی با بیان این‌که بالغ بر ۷۰۰۰ نفر در طرح خدمات و امداد نوروزی ۱۳۹۷ فعال بودند، تصریح کرد: در طرح نوروزی امسال تعداد خودروهای متوقف در تعمیرگاه‌ها معادل ۴۰ درصد کاهش یافت و میانگین مدت زمان تعمیر خودرو در شبکه نمایندگی‌ها نیز به یک روز رسید.


خدمت رسانی به۶۰ هزار خودرو در راه مانده
خدمت رسانی به۶۰ هزار خودرو در راه مانده
چاپ این صفحه
لینک ها