سخن پیامبران :  

تبلیغات


کد خبر : 11210

تلاش شبانه روزی صنعت برق ، برای تجلی همبستگی ملت ایران
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت:صنعت برق همواره ، برای تجلی همبستگی ملت ایران تمام تلاش خود را انجام می دهد.

مهندس حسین صبوری،مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ درگفتگو با روابط عمومی این شرکت گفت:بر خود وظیفه می دانم از زحمات و تلاش های شبانه روزی همکاران و مدیران پرتلاش شرکت که در ایام دهه مبارک فجر و ایام الله بیست و دوم بهمن ماه در راستای تامین و پشتیبانی برق پایدار و اضطراری میدان آزادی و جایگاه برگزاری آیین برگزاری ایام الله بیست و دوم بهمن ماه ،برقراری انشعابات برق پایدار برای اصحاب رسانه وصدا و سیما جمهوری اسلامی بمنظور به تصویر کشیدن اقتدار و همبستگی ملت غیور ایران که همیشه در صحنه هستند و سازمان ها ونهادها و مجریان برگزاری این آیین، بی دریغ سپاسگزاری نمایم.
وی همچنین افزود: با توجه به برنامه ریزی گسترده قبلی انجام شده ، بمنظور تامین برق تمام سیستم های صوتی ، تصویری ، انتظامی ،جایگاه سخنرانی و انجام اقدامات پیشگیرانه با پشتیبانی نیروی عملیاتی و مراکز کنترل و مراقبتی ، مراسم یوم الله بیست و دوم بهمن ماه ، بدون هرگونه اختلال در شبکه برقرسانی ، در تمام شهر تهران و مسیرهای راهپیمایی برگزار شد. بی شک صنعت برق همواره برای تجلی این همبستگی عزم خود را جزم کرده و در پشت صحنه این حضور تلاش می کند. صنعت برق ،عرصه تلاش و خدمت است و خادمین این سرزمین همواره بر عهد خود پایبند هستند و تا آخرین نفس برای اقتدار میهن اسلامی ایران خدمت رسانی می کنند.


 تلاش شبانه روزی صنعت برق ، برای تجلی همبستگی ملت ایران
 تلاش شبانه روزی صنعت برق ، برای تجلی همبستگی ملت ایران
چاپ این صفحه
لینک ها