سخن پیامبران :  

تبلیغات


کد خبر : 10937

جشنواره توان تک برگزار می شود/ ضرورت توجه به مسئولیت اجتماعی افراد
مدیر عامل مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد از برگزاری جشنواره توان تک (Tavan Tech) خبر داد و گفت: این جشنواره به همت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد، با حضور استارت آپ های موفق و شرکت های صاحب نام حوزه تجارت الکترونیکی برگزار می شود.

منصوره پناهی، مدیر عامل مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در نشست خبری امروز از برگزاری جشنواره توان تک (Tavan Tech) خبر داد و گفت: این جشنواره به همت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد، با حضور استارت آپ های موفق و شرکت های صاحب نام حوزه تجارت الکترونیکی برگزار می شود.

وی معرفی سرویس ها و خدمات موثر در بهبود کیفیت زندگی شهروندان به ویژه توان یابان را از اهداف برگزاری جشنواره توان تک عنوان کرد و افزود: مجتمع آموزشی و نیکوکاری رعد، دیجی کالا، موسسه نیکوکاری همگام، اسنپ، آپارات، بازار، مهربانه، چارگون از جمله مراکزی هستند که در برگزاری این جشنواره باهم همکاری می کنند.

پناهی، ایجاد اشتغال برای توان یابان، شناساندن فرصت های حوزه فاوا به توان یابان استفاده از خدمات استارت آپ های فاوا برای بهبود کیفیت زندگی توانیابان، ایجاد شرایط افزایش مهارت از طریق کارآموزی و کاریابی توان یابان و شناساندن توانمندی های توان یابان به استار ت آپ ها را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.

پناهی با بیان اینکه جشنواره توان تک از ۲۱ تا ۲۳ آذرماه برگزار می شود، خاطرنشان کرد: توان تک رویدادی استارت آپی در حوزه معلولیت است که در آن، افراد دارای معلولیت، با فناوری های نوین و کاربردهای آن در مشاغل دانش محور و غیرفیزیکی آشنا شده و فرصت های شغلی پایدار در کسب وکارهای مبتنی بر اینترنت، بررسی و معرفی می شوند.

مدیرعامل مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد ادامه داد: برای هم افزایی و مشارکت استارت آپ های فعال در حوزه معلولیت تلاش می کنیم تا این نوع کسب و کارها توسعه و گسترش یابد.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاهی با حضور استارت آپ ها در جشنواره توان تک، گفت: در قالب این نمایشگاه امکانات موجود در فضای اینترنت و اثر مثبت آن را در زندگی فردی و اجتماعی افراد دارای معلولیت به نمایش می گذارد.

پناهی با بیان اینکه مجتمع رعد جایزه ویژه ای را برای استارت آپ برگزیده هیات داوران رویداد در نظر گرفته است، افزود: این جایزه به استارت آپی داده می شود که بیشترین اثر را در حوزه خدمت رسانی به جامعه توان یابان کشور داشته باشد.

وان تک می تواند در ارتقا شرایط و کیفیت زندگی نقش موثری داشته باشد

شاهین طبری، رییس هیات مدیره خیریه همگام نیز در نشست خبری اظهارداشت: برگزاری جشنواره توان تک، برای توانیاب ها فرصت مناسبی است که بتوانند کیفیت زندگی شان را ارتقا دهند.وی با بیان اینکه توان تک می تواند در ارتقا شرایط و کیفیت زندگی نقش موثری داشته باشد، افزود: همه برنامه ها و اقدامات در راستای آن است که برای توان یاب ها، شغل مناسب ایجاد کنیم.

طبری ادامه داد: می توانیم فاصله ای که بین توان یاب ها و محیط های کاری وجود دارد را به هم نزدیک کنیم که در قالب اینگونه برنامه ها می توانیم به این هدف برسیم.

2هزار نفر از نیروهای توانیاب به عنوان راننده اسنپ فعالیت می کنند

مدیر ارشد بازاریابی اسنپ نیز که در این نشست خبری حضور داشت، گفت: اسنپ یکی از درگیری های روزمره افراد جامعه است.

وی با بیان اینکه 2هزار نفر از نیروهای توانیاب به عنوان راننده اسنپ فعالیت می کنند، افزود: کمترین همراهی که می توانستیم با عزیزان توان یاب داشته باشیم این بود که افراد توان یاب را از پرداخت کمیسیون معاف کنیم.
جشنواره توان تک برگزار می شود/ ضرورت توجه به مسئولیت اجتماعی افراد
جشنواره توان تک برگزار می شود/ ضرورت توجه به مسئولیت اجتماعی افراد
چاپ این صفحه
لینک ها